The way you like it...

Kymco v Česku! A hlavně v Plzni!

Kvalita - Made in Taiwan

Již více než 40 let vyrábí KYMCO skútry a čtyřkolky a patří neodmyslitelně k největším a nejdůležitějším výrobcům na světě. Je jedno, zda sportovní, elegantní, komfortní nebo všestranné, KYMCO nabízí každému odpovídající vozidlo dle potřeby.
Díky skvělému zpracování a vysoké spolehlivosti se KYMCO již v minulých letech v Evropě etablovalo jako kvalitní značka. V každém vozidle se kromě velké porce vášně skrývá také dlouholetá zkušenost vývojářů, inženýrů, techniků a designérů. Se svým rozsáhlým sortimentem vozidel KYMCO ukazuje, že dokáže vytušit sny svých zákazníků. Je jenom logickým vyústěním, že tato vozidla vyhrávají čtenářské ankety, dosahují skvělých výsledků v testech a jsou vždy na předních pozicích ve statistikách prodejů..

Prvotřídní servis

Již téměř dvě desetiletí na německém a 10 let na českém trhu se coby výhradní dovozce stará o to, aby tento příběh pokračoval dál. Nabízí Vám v České republice širokou paletu KYMCO modelů. Vybíráte-li podle vzhledu či obsahu peněženky, máme zde pro každého z Vás jistě to pravé a je jedno, zda si přejete skútr od 50 ccm až po 700ccm, čtyřkolku nebo malý motocykl - naším heslem je "The way you like it" každému to pravé dle vkusu a peněženky.

Díky vynikající spolupráci s importérem do ČR - Německou firmou MSA GMBH, Vám můžeme i po prodeji vozidla slíbit maximální radost z Vašeho nákupu. Na značku KYMCO se můžete vždy spolehnout, a to díky prvotřídní logistice v zásobování náhradními díly a v neposlední řadě našimi angažovanými, kompetentními a skvěle školenými prodejci.

Přejeme Vám hodně zábavy s Vaším vozidlem značky KYMCO.


Přejděte do světa skútrů a čtyřkolek KYMCO