Novinky KYMCO pro rok 2018

19.03.2018

NEW PEOPLE S 125i ABS - novinka ve světě skútrů s velkými koly

Skútry s velkými koly získávají stále více na oblíbenosti, třídu 125 cm³ nevyjímaje. V tomto segmentu nabízíme vstupní model AGILITY CITY+ 125i a top model PEOPLE GT 125i. Nový model NEW PEOPLE S 125i ABS zaplní přesně mezeru mezi nimi. Jeho atraktivní cena 74.990,- Kč se jeví v ještě lepším světle, když zmíníme výčet základní výbavy: ABS, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, kompletní osvětlení v LED, originální topcase a vysoké plexi.

Pohonem modelu NEW PEOPLE S 125i ABS se stala zcela nově vyvinutá motorová jednotka splňující normu EURO4. Kromě modelu Like II 125i CBS je NEW PEOPLE S 125i ABS další přírůstkem v nové generaci modelů značky KYMCO. Také on se vyznačuje skvělým zpracováním a láskou k detailu. Po stránce designu se řídí těmi nejnovějšími trendy a vyniká detaily, jako jsou barevně odlišené potahy sedadel apod.

Novinka NEW PEOPLE S 125i ABS přijde na trh zhruba v březnu 2018 ve třech barvách: 

silver mat metallic ' sedlo červené bordeaux - u nás na prodejně bude v této barvě

mat brown ' sedlo černé deep  a blue metallic ' sedlo hnědé. 

Doporučená cena vč. DPH: 74.990,- Kč


LIKE II 125i CBS E4 - nástupce oblíbeného retro modelu

Modelová řada LIKE je v programu již od roku 2009, ale nový LIKE II nemá kromě jména se stávající verzí téměř nic společného. LIKE II je kompletně nově vyvinutý model. Jeho srdcem je nově vyvinutý vzduchem chlazený motor splňující normu EURO4 a bude v budoucnu pohánět i další stroje o objemu 125 ccm.

Není žádným tajemstvím, na jakou cílovou skupinu LIKE II cílí, designéři mu dali do vínku stylové prvky jako dvoubarevné sedačky, chromované element a lakované kryty podlahy, aby byl prostě originálu co nejblíže. Samozřejmostí je kompletní osvětlovací soustava s LED technologií.

Zde je krátký výtah z technických parametrů: elektronické vstřikování paliva, čtyřventilová technika, výkon motoru 7,2 kW (9,8 PS) při 8.500 ot./min, kola o průměru 12 palců, hmotnost 128 kg, objem nádrže 6,5 l, spotřeba 2,8 l/100 km, kombinované brzdy CBS.

Novinka LIKE II 125i CBS E4 přijde na trh v prvním kvartálu 2018 ve třech barvách:

red (červená) ' sedlo černo-šedé, pearly white (bílá) ' sedlo červené bordeaux space a  grey (šedá) ' sedlo červené bordeaux

Doporučená prodejní cena vč. DPH: 66.990,- Kč


LIKE II 125i ABS EXCLUSIVE - systém NOODOE vstupuje do segmentu do 125 cm³

Nový LIKE II 125i CBS nastoluje novou generaci modelů značky KYMCO, která se vyznačuje nejmodernější motorovou technikou, příkladným zpracováním a láskou k detailům, za které by se nemusela stydět ani vozidla prémiové třídy. Je zde zcela jasně vidět, že KYMCO cílí na ty nejvyšší mety. Proto jsme rozhodli náš model LIKE II 125i pro rok 2018 nabídnout také jako limitovanou edici pod názvem LIKE II 125i ABS EXCLUSIVE. U tohoto provedení bude vůbec poprvé uveden systém NOODOE v kategorii skútrů do 125 cm³. Stejně jako v automobilové branži bude konektivita u motocyklů hrát stále větší roli a právě systém NOODOE má pro tuto roli ty nejlepší přepoklady.

Aby se tato limitovaná edice také opticky odlišila od základního provedení, bude tento model dodáván ve speciální barevné kombinaci deep blue metalíza se šedým sedadlem a je dále vybaven systémem ABS narozdíl od základní verze s kombinovanými brzdami. Toto provedení bude dále ještě sériově vybaveno hodnotným originálním kurfem (topcase).

Limitovaná edice LIKE II 125i ABS EXCLUSIVE přijde na trh zhruba v březnu:

deep blue metallic ' sedlo šedé

Doporučená prodejní cena vč. DPH: 79.990,- Kč


AK 550i ABS - nové barevné provedení matná modrá

Na veletrhu EICMA v Miláně KYMCO prezentovalo několik modelů v nové zajímavé barevné kombinaci modré matné barvy s černými plasty.

Na základě tohoto jsme se rozhodli vedle již stávajících barev stříbrná matná a černá matná poprvé nabídnout tuto barvu u modelu AK 550i ABS.

Na trh bude toto vozidlo uvedeno ca. v březnu 2018.


NEW DOWNTOWN 350i ABS - nová barva červená matná (RR344FA)

foto: NEW DOWNTOWN

Model NEW DOWNTOWN 350i ABS bude zhruba od února 2018 dostupný v červeném matném barevném provedení (RR344FA) dobře již známém z modelu XCITING 400i ABS.

foto: XCITING 400i ABS v barevném provedení (RR344FA)